Pomocou nového florbalového informačného systému - EOS dokážete rýchlo a efektívne zaregistrovať vaše dieťa do nášho klubu a postup pri registrácii je veľmi jednoduchý, tak poďme teda na to.

Postup registrácie pri dietati do 16 rokov:

1. kliknite sem.

2. Vyplníte meno dieťaťa a jeho dátum narodenia (pri deťoch do 16 rokov zadávate svoj e-mail a svoje telefónne číslo, ale meno dieťaťa a jeho dátum narodenia ostáva)

2. po schválení registrácie Vám príde mail, v ktorom bude informácia, že Vás FBC Mikuláš Prešov pozýva do klubovej sekcie.

3. kliknite na: Vytvoriť účet

4. Tu prechádzame k vyplneniu údajov:

· doplníte potrebné údaje a následne budete mať možnosť pridať sa ako zákonný zástupca (v prípade súrodencov je potrebné postup opakovať od začiatku s údajmi druhého dieťaťa)

AK MÁTE VIAC AKO 16 ROKOV, TAK SA REGISTRUJETE SÁM ZA SEBA!

K dispozícii je aj mobilná aplikácia EOS CLUB ZONE, ktorú si viete stiahnuť do vášho mobilného zariadenia s operačným systémom iOS alebo Android. Po stiahnutí aplikácie a prihlásení sa, je potrebné zadať číselný kód nášho klubu: 426 564

V prípade komplikácii a otázok nás kontaktujte na email: klub@fbcmikulaspresov.sk alebo na telefónnom čísle 0902 164 977.