Nevieš kedy máš tréning?

Pozri sa sem

Partneri

Predstavujeme Vám našich florbalových partnerov pre sezónu 2018/2019.

A4ka s.r.o - Náš klub oblieka Prešovská A4ka. Mladá firma plná mladých, kreatívnych profesionálov pripravených postarať sa o vaše marketingové potreby. Či už ste športový klub, zavedená alebo rozbiehajúca sa firma, sme tu pre Vás. Budujeme vlastnú lokálnu značku so svetovým štandardom kvality. Pomôžeme aj Vám s tou vašou.

DAG Slovakia a.s. - DAG SLOVAKIA, a. s. je modernou stavebnou spoločnosťou, ktorá vznikla v roku 2009 ako spoločnosť s ručením obmedzeným. Hlavným predmetom činnosti DAG SLOVAKIA, a.s. je poskytovanie služieb v oblasti stavebníctva – rekonštrukcie, novostavby ako aj realizácia stavieb na kľúč. Na slovenskom trhu sme schopní ponúknuť realizáciu stavieb akéhokoľvek druhu, pretože spolupracujeme s overenými partnermi a subdodávateľmi z rôznych oblastí. Všetky stavby realizujeme s využívaním najnovších pracovných postupov a progresívnych materiálov s dôrazom na ohľaduplnosť k životnému prostrediu.

EXESPORT - Náš internetový obchod je špecializovaný na predaj športového tovaru, predovštkým florbalového vybavenia niekoľkých svetových značiek. Naša ponuka uspokojí široké spektrum zákazníkov - začiatočníkov, amatérov, hoby hráčov aj profesionálov. S FBC Mikuláš Prešov spolupracuje od roku 2017. Pre klub poskytuje rôzne zľavy a výhody. V prípade záujmu o využitie klubových zliav na kúpu florbalového vybavenia kontaktujte klub na mikulaspresov@gmail.com

Kaping s.r.o. - je moderná spoločnosť, ktorá ponúka svoje stavebno-obchodné služby už viac ako 12 rokov. Naša spoločnosť so sídlom v Prešove vznikla v roku 2006 a odvtedy sa dynamicky rozvíja. Už od začiatku nášho fungovania ponúkame kvalitu za prijateľnú cenu, porovnateľnú so svetovým štandardom, ktorú trh vyžaduje. Kaping s.r.o. má širokospektrálne zameranie v stavebnom a obchodnom sektore. Predmetom činnosti našej spoločnosti je najmä realizácia dopravných, pozemných, inžinierskych aj líniových stavieb.

ZŠ Sibírska - Mladá a moderná škola, zameraná v edukačnom procese, v projektovej, záujmovej aj mimoškolskej činnosti. Pre náš klub FBC Mikuláš Prešov poskytuje táto moderná škola priestorové zázemie (šatne, halu, kabinet, úschovňu pre materiálne zabezpečenie). V prípade ak máte záujem stať sa členom tejto skvelej školy kontaktujte ich na: zssibirska@zssibirska.sk

SMASH - Náš webový a marketingový partner. História našej malej, takmer rodinnej firmy sa datuje od roku 2011. Členovia Smash tímu sú absolventmi vysokých škôl technického alebo marketingového zamerania s dlhoročnými skúsenosťami s prácou v svojom odbore.

Mesto Prešov - Mesto Prešov je významným hospodárskym a správnym centrom východného Slovenska. Už v minulosti, historicky od udelenia mestských práv, sa v ňom sústreďovali riadiace činnosti, ktoré mali dosah spočiatku len na okolité mestá a obce, neskôr na celý región. Vyplýva to z jeho geografickej polohy, keďže je postavené na križovatke bývalých významných obchodných ciest.

SZFB - Slovenský zväz florbalu (ďalej len „SZFB“) je samostatným právnym subjektom s právnou formou občianskeho združenia založeným za účelom uspokojovania záujmov a potrieb všetkých svojich právoplatných členov v oblasti športového odvetvia florbal. Členmi SZFB sú riadni členovia, ktorými sú športové kluby, ktoré sú právnickými osobami založenými za účelom vykonávania športu alebo za účelom účasti v športových súťažiach a mimoriadni členovia, ktorými sú iné fyzické a právnické osoby. Pôvodcom všetkých právomoci SZFB voči svojim členom sú riadni členovia SZFB. SZFB je v zmysle platnej legislatívy SR národným športovým zväzom.

T-systems Slovakia - Spoločnosť T-Systems Slovakia bola na Slovensku založená v roku 2006 s cieľom poskytovať služby outsourcingu informačno-komunikačných (IKT) riešení pre globálnu korporátnu klientelu koncernu Deutsche Telekom AG. Spoločnosť od svojho začiatku pôsobí výlučne v Košiciach. Vznikla ako dcérska spoločnosť T-Systems International GmbH, ktorá má sídlo v Nemecku a patrí do globálnej skupiny Deutsche Telekom AG.

TotalTurbo- Firma sa zaoberá repasovaním a tuningom turbodúchadiel do osobných a nákladných vozidiel. Špecializujeme sa na turbodúchadlá nového typu selektronickým ovládaním, ako aj netypické turbodúchadlá. Ak potrebujete turbodúchlo pre Vaše auto využite našu spoluprácu a pri záujme uveďte, že ste členom FBC Mikuláš Prešov.

Prešovský večerník - Náš mediálny partner v rámci mesta Prešov. Denník Prešovský Večerník, ktorého vydavateľom je spoločnosť Privatpress, s. r. o., je prvým súkromným denníkom v bývalom Československu a prvým v Slovenskej republike.


RI-ŠPORT - RI-ŠPORT s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť prinášajúca na trh pravdepodobne najstaršiu športovú značku na svete dánsky HUMMEL v celej šírke sortimentnej skladby. Popri tejto značke ponúkame aj vybrané produkty nemeckej značky KEMPA či holandského výrobcu športových potrieb RUCANOR .


Prešovský samosprávny kraj - FBC Mikuláš Prešov reprezentuje na najvyššej celoslovenskej úrovni nielen mesto Prešov, ale taktiež ako jediný klub v extralige mužov z Prešovského kraja aj celý kraj. Podmienky, ktoré samospráva vytvára pre šport a vzájomná spolupráca florbalového klubu FBC Mikuláš Prešov je na dobrej úrovni a veríme, že výsledky a najmä športovanie mládeže je podmienkou pre správne fungovanie obyvateľstva.


FBC Mikuláš Prešov

Sme florbalový tím. Našim poslaním je rozvoj florbalu v meste Prešov a v Prešovskom kraji. Náš klub funguje už 10 rokov a získal mnoho úspechov.

Viac info

Rýchle kontakty

FBC Mikuláš Prešov
Nová 21
080 06 Prešov
Slovenská republika

+421 902 173 973
mikulaspresov@gmail.com
Sledujte nás na Facebooku Sledujte nás na YouTube Sledujte nás na Instagrame

Aby Vám neunikla žiadna udalosť: